fbpx

VšĮ Futbolo klubas “Vilnius” pasiekė susitarimą. 2021 m. sezone, moterų komandos gynybos grandį papildė gynėja, Gabrielė Vitovskytė, kuri savo futbolinkės kelią pradėjo Panevėžyje. Žaidėja džiaugiasi pasirinkusi raudonai juodų ekipą ir nekantrauja augti bei tobulėti kartu.

Kaip prasidėjo draugystė tarp tavęs ir futbolo?

Pradėjau žaisti futbolą kuomet man buvo aštuoneri. Tikriausiai mano atsakymas visiškai nenustebins, kaip ir daugelis merginų pradėjau žaisti futbolą kieme su vaikinais. Visada buvau aktyvi, mėgau aktyvia veiklą kuri man teikdavo geras emocijas. Mieliau rinkdavausi išbėgti į aikštelę nei ruošti namų darbus, skaityti knygas ar užsiimti mergaitiška veikla. Futbolas sužavėjo tuo, kad tai yra komandinis darbas reikalaujantis daug darbo bei pastangų. To pasekoje nusprendžiau išmėginti savo jėgas Panevėžio merginų komandoje.

Gabrielė Vitovskytė
Jeigu reikėtų prisiminti pirmąją treniruotę – kas labiausiai įsiminė? 

Atrodo, kad tai buvo labai seniai, bet tikrai nepamiršiu to džiaugsmo pelnius pirmąjį įvartį treniruotėje. Buvo smagu žaisti merginų tarpe, buvome naujai surinkta komanda, jauna komanda, tad viska reikėjo lipdyti nuo pradžių.

Esi aukšta, stipri.. Kodėl ne krepšinis ar kita sporto šaka?

Negalėčiau sakyti, kad esu labai žema, visada mėgdavau lenktyniauti tiek su merginom tiek su vaikinais. Futbolas mane lydėjo labai ilgą laiką, dar kai buvau labai maža tėtis žaisdavo futbolą, tad ir stadione tekdavo dažnai apsilankyti, stebėti treniruotes bei rungtynes. Visada žavėdavausi tuo metu tokiomis didelėmis taurėmis bei medaliais, kurie atitekdavo man. Tikriausiai genai lėmė, kad pasirinkau būtent futbolą

 

Kokie prisiminimai apie pirmąjį trenerį?

Mano pirmasis treneris buvo Juozas Aleksa. Deja šiuo metu šis treneris netreniruoja mano buvusios komandos. Visada jam būsiu dėkinga už įdėtą darbą, norą bei kantrybę. 

 

Kaip klostėsi tavo futbolininkės kelias, kokiuose klubuose/komandose teko žaisti iki šiol?

Išmėginti jėgas kituose klubuose teko. 2015 metais žaidžiau už Alytaus SRC-MFK komanda A lygoje. Buvau gan jauna, bet buvo įdomi patirtis išmėginti jėgas prieš geriausias moterų komandas. 2016 metais buvau prisijungusi prie ŠSG-FA-Akmenė-SC komandos taip pat tuo metu žaidusios A lygoje. Taip pat žaidžiau už savo gimtąjį miestą I-lygoje.

FK Vilnius jaunas klubas, dar tik kuriantis savo istoriją. Kodėl būtent FK Vilnius, o ne kitos sostinės merginų futbolą vystančios komandos?

Tikriausiai todėl ir pasirinkau šį klubą, nes klubas gan jaunas tačiau manau su tikrai didelėmis perspektyvomis į priekį. Visada smagu papildyti komandą, bei augti kartu.

Papasakok kaip sekasi treniruotis tokiu sunkiu laikotarpiu?

Kas liečia asmeniškai mane, šiuo metu manau yra pats geriausias laikas treniruotėms, kuomet viskas šiek tiek sustojo. Atsiranda daugiau laisvo laiko, nereikia niekur skubėti, o treniruotės pats geriausias būdas nuo visko atitrūkti, tad į treniruotės einu su malonumu. 

2020 m. FK Vilnius klubo moterų komanda dalyvavo I -lygos čempionate. Kaip sekėsi? Kokį įspūdį paliko komanda ir visas organizacija?

Rungtyniauti prieš FK Vilniaus komanda I – lygos čempionate teko. Komanda manau pasirodė šį sezoną tikrai neblogai, užėmė prizinę 3 vietą, kurios tikrai buvo verta. Komanda atrodo vieninga, bei perspektyvi, na o visas darbas treniruočiu metu manau atsispindėjo rungtynėse.

Koks pirmas įspūdis sudalyvavus pirmose, bendrose treniruotėse?

Atmosfera puiki tiek tarp žaidėjų tiek tarp trenerių, teko dalyvauti pirmose draugiškose rungtynėse prieš vaikinų komandą.

Ko labiausiai nemėgsti futbole?

Nesąžiningo žaidimo.

O ką labiausiai mėgsti?

Negalėčiau išskirti vieno dalyko, bet pirmiausia tai tikriausiai, kad tai nėra individualus sportas ir norint pasiekti užsibrėžtų tikslų reikia dirbti komandoje. Taip pat emocijos, kurias suteikia kiekvienos rungtynės ar tai būtų pergalė ar pralaimėjimas.

Ką labiausiai vertini futbole?

Futbolas yra neatsiejama mano gyvenimo dalis, tai nėra tik kažkokia veikla ar laiko praleidimas. Labiausiai vertinu palaikyma, pasitikėjimą bei sąžiningą žaidimą. 

Ką galite pažadėti FK Vilnius fanui ir bendruomenei ateinančiame sezone?

Galiu užtikrinti pilna atsidavimą rungtynėse siekiant užsibrėžtų tikslų.

Gabrielė Vitovskytė

Gabrielė Vitovskytė

Gynėja

Vardas Pavardė: Gabrielė Vitovskytė
Amžius: 20
Gimimo vieta: Panevežys
Išsilavinimas: Vidurinis
Studijos: Bankininkystės studijų programa Vilniaus kolegijoje
Pozicija: Gynėja
Atstovautos komandos: FA-FK Panevėžys-PRSSG, Alytaus SRC-MFK , ŠSG-FA-Akmenė-SC
Atstovautos Lietuvos rinktinės: U-15, U-17, U-19

FUTBOLO MOKYKLA

APIE FK VILNIUS

FUTBOLO MOKYKLĄ

Pakeisk pasaulį

Tapk klubo rėmėju!