fbpx

FUTBOLO KLUBAS VILNIUS

FUTBOLO KLUBAS VILNIUS

futbolo kamuolys

Kas mes esame

  FK Vilnius klubas gimė 2019 m. kai VšĮ Narbuto paramos fondas steigėjas, verslininkas Petras Narbutas nusprendė steigti futbolo klubą, kuris bus kaip priemonė, padėsianti Vilniaus vaikams sportuoti, augti kaip asmenybėms nepriklausomai nuo savo socialinio statuso.

Taip pat noras, savo pavyzdžiu parodyti ir kitiems verslininkams, kad yra galimybė prisidėti kuriant kitokią Lietuvą per futbolą.

 Kartu su partneriais, 2019 m. pavasarį, klubas dalyvavo Lietuvos I lygos vyrų čempionate ir taip buvo pradėta oficiali klubo istorija.

Ko mes siekiame

  Turėti pilnos struktūros futbolo klubą: futbolo mokykla, futbolo akademija, moterų ir vyrų pirmosios komandos.  

Būti numeris vienas tėvų ir vaikų pasirinkime renkantis futbolo būrelį jauniausiame amžiuje, jaunimui žengiančiam profesionalaus sportininko keliu, aukščiausios klasės treneriams ir futbolo fanams. Ir žinoma, savo darbais, atvirumu ir skaidrumu sieksime būti numeris vienas renkantis verslui ar kitam rėmėjui, kuris nuspręs remti sportą.

Mano apsisprendimą lėmė tai, jog futbolas pasaulyje yra sportas „numeris vienas“, taip pat jis yra labai svarbus vaikų ir jaunimo sveikatai, aktyvaus užimtumo ir sveiko gyvenimo būdo pasirinkimui…

Tai ir galimybė kažkuo užsiimti ir kažko gyvenime pasiekti net ir tiems, kurie auga šeimose, kurios, galbūt, neturi daug galimybių teisingai paleisti vaikus į gyvenimą…

…Aš norėčiau šį procesą sustiprinti, norėčiau judėjimui už futbolą suteikti aiškią racionalią kryptį, savo pavyzdžiu paskatinti ir daugiau žmonių prisidėti prie futbolo vystymo Lietuvoje.

Petras Narbutas

Mūsų vertybės

Garbė. Garbė būti Klubo nariu, garbė būti VILNIEČIU.
Pagarba. Pagarba sau, varžovui ir kitam visuomenės nariui.
Siekis būti geriausiu. Futbolo aikštelėje ir už jos ribų, varžybose ir kasdien ką bedarytum.
Pagalba kitiems. Gera daryti gerus darbus tiems, kam reikia paramos.
Futbolas. Kaip sportinis žaidimas, kaip socialinė vertybė, kaip išskirtinė emocija, kaip aktyvus laisvalaikis ir gyvenimo būdas.