fbpx

„Utenos Utenis“ toliau plečia bendradarbiavimą su Lietuvos klubais – partneriu tampa FK „Vilnius“.

Sostinės futbolo klubas taip pat prisijungia prie „Capelli Sport“ bendruomenės ir nuo šiol rungtyniaus su šios Jungtinėse Amerikos Valstijose įsikūrusios tarptautinės kompanijos gamintomis aprangomis. „Utenos Utenis“ yra „Capelli Sport“ ambasadorius Lietuvoje.

Vilniečiai taip pat įsitrauks į „Capelli Sport Talents LT“ veiklas. Jiems ir toliau bus suteikiama „Auri-Dohm“ programa, kuria FK „Vilnius“ naudojasi jau pusantrų metų, ugdymo proceso valdymo platforma „Stats4Sport“, „Utenos Utenis“ Techninio vadovo Carsteno Dohmo vedamos sesijos treneriams, o gabiausi klubo auklėtiniai gaus galimybę pasirodyti HB „Koge“ atstovams.

„Bendradarbiaudami su šiuo klubu turėsime dvi kryptis – jų berniukai dalyvaus „Capelli Sport Talents LT“ programoje kartu su mūsų 13-14 metų žaidėjais. Praplečiame bendradarbiavimą ir mergaičių bei moterų futbole – mūsų gabiausios merginos turės galimybę žaisti už FK „Vilnius“, o vilniečiai galės dalintis savo žaidėjomis su mumis. Padėdami vieni kitiems judėsime pirmyn.

Norime, kad kiekviena žaidėja tiek Vilniuje, tiek Utenoje žaistų terpėje, kuri atitinka jos lygį ir kurioje joms tobulėti būtų geriausia. Pavyzdžiui Utenoje, retkarčiais gali būti sudėtinga geriausioms žaidėjoms sukurti aplinką progresuoti, o, tarkime, Vilniuje kartais visoms merginoms skirti užtektinai žaidybinio laiko galbūt neišeina“, – kalbėjo „Utenos Utenis“ valdybos pirmininkas Aurelijus Skarbalius.

„Nors ir esame labai jaunas futbolo klubas, tiek vaikinų, tiek merginų ugdyme siekiame tapti geidžiamu klubu sportininkams ir Jų tėvams. Ši sutartis gimė iš bendravimo ir pagarbos vieni kitiems bei supratimo, kad tinkamas sportininko kelias yra svarbiausia, norint užauginti profesionalų sportininką.

Todėl gabiausioms „Utenos Utenis“ futbolininkėms šiuo metu norime suteikti galimybę atstovauti „Vilnius“ moterų A lygos komandai. Mums – tai ir galimybė pritraukti perspektyvias talentes į savo klubo struktūrą,  ir pasipildyti tinkamomis  žaidėjomis. Nuolat keliame tikslą, kad mūsų ekipoje rungtyniautų kuo daugiau lietuvių, ypatingai iš sostinės regiono. Pagrindinis tikslas – kurti geriausią terpę žaidėjoms tobulėti“, – pridūrė FK „Vilnius“ direktorius Andrius Martinaitis.

Liepos mėnesiais Utenoje planuojama organizuoti stovyklą, po kurių klubai galėtų pasiūlyti juos dominančioms futbolininkėms prisijungti prie „Vilnius“ ar „Utenos Utenis“ komandų. Pasibaigus Žiemos čempionatams, klubai taip pat galės tartis dėl juos dominančių žaidėjų.

„Tai bus tęstinis procesas, – pabrėžė A. Skarbalius. – Akcentuoju, kad visose sferose reikia kurti ilgalaikius projektus, nes tik tada jie duos naudą. Trumpalaikiai projektai ilgai neišgyvena, tačiau jei yra dirbama tęstinai, anksčiau ar vėliau rezultatas bus.

FK „Vilnius“, mano nuomone, jau dabar yra stiprus veikėjas moterų futbole, o ateityje gali tapti didžiuliu klubu Vilniuje. Džiaugiamės, kad mums pavyksta užmegzti bendradarbiavimą su tokiais klubais“.

Utenos Utenis