Naujienos

Pirmoji ir itin skambi pergalė išvykoje

By 2019-06-17 spalio 21st, 2019 No Comments
Futbolininkai

Gal kažkam skaičius 7 ir kelia malonius jausmus, bet tikrai ne Mažeikių „Atmosferai“. Antrose rungtynėse iš eilės 7 praleisti įvarčiai – per daug net ir jauniems lygos debiutantams. Tiesa, rungtynėse su „Vilniumi“ šeimininkai galutinai „subyrėjo“ per paskutines 20 minučių – antro kėlinio viduryje rezultatas dar žadėjo intrigą (2:3). Menka paguoda turbūt mažeikiškiams ir tai, kad, pirmame kėlinyje praleidę greitą įvartį, jie nepasimetė ir gana greitai išsiveržė priekin. Tiesa, laimė truko neilgai – po 6 minučių svečių lyderis Povilas Malinauskas rezultatą išlygino. Beje, šios rungtynės Povilui tapo išskirtinėmis – ne kasdien pavyksta pasiekti „pokerį“. Du įvarčius įmušė ir Ignas Kružikas. Tad dabar net du „Vilniaus“ futbolininkus matome tarp rezultatyviausių lygos žaidėjų – dar neseniai tai atrodė sunkiai įsivaizduojama…

„Vilnius“ pasiekė pirmą pergalę svečiuose – ir ne bet kokią , o triuškinamą. Sostinės ekipa vis tvirtesniais žingsniais žengia turnyriniu keliu, o Mažeikių ekipai tenka stebėti tolstančias varžovų nugaras. Labai realu, kad „Stumbras B“ baigs savo dalyvavimą Pirmos lygos pirmenybėse, tuo atveju „Atmosferos“ taškų kraitis dar sumenktų per pusę.

Parengta pagal Pirmalyga.lt, Naglis Miknevičius

Sekmadienis, 06.16, 17:00, Mažeikių miesto stadionas, 100 žiūrovų.

Mažeikių „Atmosfera”  – „Vilnius” 2:7 (2:3)

Įvarčiai: A.Kontenis 11‘ ir 17‘ – P.Malinauskas 4‘, 23‘,78‘ ir 79‘, I.Kružikas 42‘ ir 89‘, R.Ruseckis 75‘.

Nuotraukos: Kazysfoto