fbpx

Paremti klubą gali nieko nekainuoti!

Sveiki,
Vilniaus miesto savivaldybės taryba 2022 m. gruodžio 20 d. priėmė sprendimą (nuorašas), skatinantį paramą reprezentaciniams Vilniaus miesto sporto klubams.

Nors FK Vilnius klubas įsteigtas tik 2019 m., tačiau nuveikti darbai ugdant jaunuosius futbolininkus bei FK Vilnius moterų A lygos komandos pasiekimai aukščiausioje moterų A lygoje suteikia reprezentacinio Vilniaus miesto klubo statusą.

Kokia tai lengvata?
Įmonėms, remiančioms reprezentacinį Vilniaus miesto sporto klubą, suteikiama žemės, valstybinės žemės nuomos ir (ar) nekilnojamojo turto mokesčio lengvata Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto sąskaita.

Ką tai reiškia paprasta kalba?
Paramos teikėjas (Jūsų įmonė) atleidžiamas nuo metinio nekilnojamojo turto, žemės ir (arba) valstybinės žemės nuomos mokesčio ne daugiau kaip 70 proc. paramai skirtų lėšų sumos.

Ar be to, kad Jūs tapsite mūsų klubo rėmėju, dar bus kokios naudos?
Taip!

  • Prisidėsite prie daugiau nei 400 jaunųjų sportininkų bei talentingiausių jaunių ugdymo sąlygų pagerinimo.
  • Prisidėsite prie daugiau nei 16 klubo trenerių edukavimo ir mokymo.
    Prisidėsite prie technologinių sprendimų, kurie reikalingi ugdymo procesui gerinti, įsigijimo.
  • Jūsų verslas galės didžiuotis gerais darbais, o mes pasirūpinsime, kad jie būtų matomi.
  • Jūsų kolegos galės įsitraukti į klubo savanorystės veiklas!
  • Taip pat Jūs būsite įtraukti į rėmėjų sąrašą ir galėsite naudotis FK Vilnius rėmėjo privilegijomis,  apie kurias Jus asmeniškai informuosime vėliau.

Hipotetinis pavyzdys:
Suteikiate klubui 10 000 Eur paramą. Vilniaus miesto savivaldybė Jums sumažina NT mokestį 7000 EUR. Tuomet deklaruojate suteiktą 10 000 Eur paramą VMI ir išskaitote du kartus po 10 000 Eur iš gautų pajamų taip sumažindami pelno mokestį ( 3000 Eur šiuo atveju).

Į ką dar svarbu atkreipti dėmesį?
Svarbu paminėti tai, kad turėtų būti sudaryta sutartis su paramos gavėju ir paramos suma turėtų būti ne mažesnė nei 1.000 Eur.

Taip pat teikiant prašymą savivaldybės administracijai lengvatai gauti, teikėjas jau turi pateikti paramos sutartį bei dokumentą, įrodantį iki prašymo pateikimo dienos faktiškai suteiktos paramos sumą.

Kada galime pasikalbėti ir aptarti galimybę paremti klubą?

Atsakykite į šį laišką, parašykite sms arba tiesiog paskambinkite.

Lauksiu Jūsų atsakymo!

Pagarbiai,
klubo direktorius
Andrius Martinaitis
+370 655 80880
andrius.martinaitis@fkvilnius.lt