fbpx

Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionate pernai debiutavusi Futbolo klubo „Vilnius“ moterų A lygos komanda pradeda pasirengimą naujam sezonui. Kiek daugiau nei 4 savaites atostogavusios merginos rinktis pradėjo jau praeitą savaitę, o vakar oficialiai startavo pasirengimas naujam sezonui.

moterų A lyga

Komandoje liko visos pernai metų sezone žaidusios merginos. Iki sezono starto siekiama sustiprinti pagrindinę komandą, todėl aktyviai bendraujama su žaidėjomis, kurias norėtume matyti savo klube. 

Praeitame sezone, FK Vilnius ekipai, pavyko pasiekti bent po vieną pergalę prieš visas ekipas išskyrus daugkartinę šalies čempionę. Tai rodo, kad jau pernai komanda nestokojo potencialo, o siekti aukštesnės vietos galutinėje čempionato lentelėje pritrūko tik patirties. Tą rodo ir galutinė turnyrinė lentelė, kur ekipą nuo prizinės vietos skyrė vos 5 taškai.

Kaip ir pernai, A lygos komandai diriguos vyr. trenerė Kotryna Kulbytė, kuri dar praėjusio sezono metu įgijo UEFA A licenciją ir yra vienintelė moterų A lygos trenerių tarpe turinti tokią. Šiemet trenerių štabą sustiprino fizinio rengimo treneris Georgas Freidgeimas. Planuojama papildyti trenerių štabą dar vienu patyrusiu specialistu, kuris užimtų vyr. trenerės asistento poziciją ir būtų atsakingas už sklandesnę sportininkių tranziciją iš jaunimo į pagrindinę komandą.

Pirmosios pasirengimo ciklo varžybos numatomos Lietuvos moterų futbolo asociacijos „Žiemos taurėje“, kur grupėje lauks šalies čempionių ir FC „Hegelmann“ ekipos.

Norime pasidžiaugti, kad pavyko laimėti dar 2021 rugsėjo mėnesį Vilniaus miesto savivaldybės skelbtą aukšto meistriškumo sporto projektų 2022, 2023 bei 2024 m. atrankų konkursą. Tikime, kad pasirašyta sutartis ne tik padės išlaikyti ir dar pagerinti jaunųjų sportininkių rengimą, padės siekti geresnių rezultatų A lygoje. O laimėjus už aikštės ribų jau dabar jaučiame. Toks Vilniaus miesto savivaldybės sprendimas finansuoti aukšto sportinio meistriškumo moterų futbolo komandas daro teigiamą įtaką įtikinanti verslą, kad verta remti moterų futbolą. Sakome ačiū klubo ir viso moterų futbolo vardu, kurio dalis esame.