fbpx

Futbolo treniruotės

Vilniaus Prano Mašioto pradinėje mokykloje

Futbolo treniruotės Vilniaus Prano Mašioto pradinėje mokykloje

REGISTRACIJA

BŪRELIO PRADŽIA 2022 09 19!!

FK Vilnius futbolo mokykla Vilniuje kviečia visus vaikus, berniukus ir mergaites lankyti futbolo užsiėmimus Vilniaus Prano Mašioto pradinėje mokykloje.

Futbolo treniruotės vyksta berniukams ir mergaitėms  “mix” grupėse – bendrai.

Treniruotės iki pavasario vyks Žirmūnų gimnazijos (“baseino”) sporto salėje.

Treniruočių kaina:
2 k/sav. – 50 EUR/mėn. yra galimybė pasinaudoti NVŠ (20 EUR) krepšeliu.
3 k/sav. – 65 EUR/mėn. yra galimybė pasinaudoti NVŠ (20 EUR) krepšeliu.
(Trečias kartas Pilaitės manieže Šeštadieniais nuo 9:30).

Užsiėmimų tvarkaraštis

P. Mašioto
1 - 2 kl. (berniukai ir mergaitės)
Antradienis 14:00 - 15:00
Trečiadienis 15:30 - 16:20
Šeštadienis (Pilaitė) 9:30 - 11:00

Vilniaus Prano Mašioto pradinėje mokykloje dirbantys treneriai:

Karolis Leonovičius
Treneris
Kontaktinis telefonas – 868173487

Karolis Leonovičius

7 priežastys kodėl Jūsų vaikui verta lankyti futbolo treniruotes pas mus

Individualus ugdymas – prioritetas

Nors sporte visi nori laimėti, nėra svarbu, kiek tokiame amžiuje medalių pasikabins vaikai. Pagrindiniu prioritetu yra vaikų tobulėjimas.

Siekiame ne žūtbūt laimėti, o padėti jiems visiems susidraugauti su kamuoliu, išugdyti komandiškumo jausmą, bendravimo įgūdžius, fizines savybes, skatinti aktyvios ir sveikos gyvensenos įpročius.

Esame futbolo mokykla, kurie siekia, jog vaikai tobulėtų ne tik aikštėje, tačiau ir už jos ribų. Ugdome asmenybes, kurios būtų stiprios ir nusivilkusios futbolo aprangą. Futbolo akademija tuo pačiu yra ir gyvenimo mokykla.

Futbolo treniruotės vaikams – kokybiškesnis kryptingas darbas

Geriausios futbolo komandos nesukuriamos per vieną savaitę, mėnesį, metus. Tam reikalinga vizija, planas ilgalaikis požiūris, ir kryptinga veikla. Futbolo mokykloje FK „Vilnius“ į savo darbą žvelgiame strategiškai.

Mūsų siūlomos futbolo treniruotės – tai daugiau nei paprastai futbolo būreliai vaikams. Ar tai būtų futbolo pratimas, ar paprasčiausias bėgimas – visos užduotys ruošiamos pagal strateginį planą ir tikslus. Kad treneriai nenukryptų nuo kurso, juos prižiūri techninis direktorius.

Orientuojamės ne į kiekybę, o į kokybę. Kad kiekvienam vaikui tektų daugiau dėmesio, vienam treneriui tenka mažesnis vaikų skaičius. Efektyvesniam darbui padeda ir tai, kad treneriui skiriamos tam tikros amžiaus grupės, kurių specifiką jis geriau išmano.

Ugdant keturis pagrindinius žaidimo aspektus – techniką, taktiką, fizinį ir psichologinį pasiruošimą – atsižvelgiame į skirtingų amžiaus grupių skirtumus.

5-8 metų vaikams pirmiausia norisi žaisti. Smagūs žaidimai – treniruočių pamatas. Vaikai mokomi atsakomybės, santykių su kitais, akcentuojant individualius pratimus.

Nuo 9-12 metų daugiau dėmesio skiriame technikai, paprastiems taktiniams veiksmams, žaidimo supratimui, greičio, koordinacijos gerinimui.

Modernūs įrankiai

Futbolo kamuoliai, vartai, bateliai, apranga. Teisėjo švilpukas, trenerio laikrodis. Šiuos atributus esame įpratę matyti aikštėje. Tačiau šiuolaikiniam treneriui būtina turėti daugiau įrankių.

FK „Vilnius“ darbui pasitelkia modernias priemones. Žinomos futbolo žvaigždžių kalvės – Briuselio „Anderlecht“ klubo akademijos – treniruočių metodiką ir konsultacijas naudojame treniruočių plano sudarymui.
Treniruočių analizei talkina XPS „Sideline sports“ įrankiai, kuriais naudojasi ir žinomų Europos futbolo klubų ir rinktinių, kitų sporto komandų techninis personalas.

Treneriai patys nuolat domisi futbolo pasaulio naujovėmis, tyrimais, geriausiais pavyzdžiais ir juos stengiasi pritaikyti savo veikloje.

Tarptautiškumas

Pasaulis vis atviresnis ir artimesnis, o geresnė ateitis laukia tų, kurie jame pritaps kuo greičiau ir sklandžiau. Anglų kalbos įgūdžiai šiuolaikiniame pasaulyje yra būtini, todėl juos ugdome ir savo futbolo treniruotėse – dalis užsiėmimų vyksta angliškai.

Norime pasisemti patirties iš kitų kultūrų, iš skirtingų šalių specialistų. Todėl mūsų komandoje dirbo ir dirba futbolo treneriai iš futbolo valstybių. Jų požiūris, idėjos paįvairina ir vaikų kasdienybę, praplečia akiratį ir praturtina mus.

Socialinė misija

Ko gero daugeliui teko kažkur matyti ar bent girdėti pasakojimų apie trenerius, kurie tik „atbūna“ futbolo treniruotėse numesdami kamuolį ir šį darbą atlieka tik dėl atlygio.

FK „Vilnius“ įkurtas privačia iniciatyva, ne dėl finansinių tikslų, o dėl socialinės misijos. Tai – mūsų pagrindinė motyvacija. Keliame sau aukštus standartus ir skatiname kitus daryti tą patį.

Mūsų klube suburtas jaunatviškas trenerių ir administracijos kolektyvas. Jis užsidegęs dėl futbolo, šią sporto šaką laiko daugiau nei tik žaidimu, o svarbia savo gyvenimo dalimi.

Prie mūsų veiklos prisideda ir savanoriai, bendraminčiai. Tai laikome kone svarbiausiu įvertinimu. Esame jiems labai dėkingi.

Vertybės ir kitas požiūris

Užsižiūrėję į futbolo žvaigždes televizijoje, rezultatų lenteles ir apakinti medalių spindesio per dažnai pamirštame, kad futbolas yra paprastas ir visų pirmiausia – smagus žaidimas.

Futbolas vaikams turi būti smagus, jie turi jausti malonumą sportuoti ir būti saugūs savo aplinkoje. Tai padės jiems pamilti sportą ir ne „dirbti“ aikštėje, o mėgautis žaidimu. Todėl treniruotėse jiems skiriama daug laiko praleisti su kamuoliu.

Nuo pagarbos vaikui prasideda ir jo noras tobulėti, siekti tikslų. Rėkiantis treneris – atgrasus pavyzdys. Geras treneris turi rasti kitų būdų dialogui su vaikais.

Užtikriname, kad mūsų treneriai laikytųsi šių pamatinių vertybių, ir to paties norime iš aplinkos. Turime taisykles ne tik treneriams, bet ir tėvams.

Futbolo aikštėje kiekvienas atlieka savo funkciją – žaidėjai žaidžia, treneriai treniruoja, teisėjai teisėjauja. Tėvai, artimieji turėtų jiems padėti, o ne trukdyti. Jų svarbiausias vaidmuo – motyvuoti vaikus.

Lyčių lygybė
Norime prisidėti prie stereotipų laužymo, jog futbolas – išskirtinai vyriškos lyties žaidimas. Futbolas yra skirtas visiems. Mes neabejojame, kad mergaitės, merginos, moterys ir nori, ir gali gerai žaisti futbolą. Tačiau, deja, dar ne visuomet ir visur turi tam sąlygas.

Ar tai būtų futbolo treniruotės, ar futbolo stovyklos, daugelis lietuviškų futbolo mokyklų, akademijų orientuojasi tik į berniukų, vaikinų futbolą. Mūsų klubo struktūroje reikšmingą vietą užima ir mergaičių, merginų, moterų futbolas.

merginų futbolas
Mergaitėms iki 12m., sudarytos sąlygas lankyti futbolo treniruotes mišriose grupėse kartu su berniukais, o taip pat ir toliau žygiuoti futbolo keliu, siekti savo svajonių.

FK „Vilnius“ kartu su partneriais suburtos merginų ir moterų futbolo komandos varžosi LFF pirmenybėse.

FK Vilnius futbolo mokykla Vilniuje

ir Vilniaus reg. išskirtinumas

N
Vilniaus futbolo mokykla vadovaujasi esminiu futbolo užsiėmimų organizavimo turinio formavimo principu – „Vaikas, jo smagumas ir kartu saugumas mums yra svarbiausia“;
N
Labai svarbus principas – „Užsiėmimų turinys organizuojamas taip, jog vaikas jo metu kuo daugiau laiko praleistų su kamuoliu“ (Anglų k. „Always with a ball“);
N
Vienas treneris užsiėmimo metu dirba tik su ribotu skaičiumi vaikų, priklausomai nuo jų amžiaus:
4-6 m. amžiaus vaikai – iki 8-12 vaikų 1 treneriui;
7-10 m. amžiaus vaikai – iki 13-16 vaikų 1 treneriui;
11-14 m. amžiaus vaikai – iki 16-20 vaikų 1 treneriui;
N
Kalbant apie sportinius ugdymo tikslus, prioritetas – individualus žaidėjo meistriškumo ugdymas (komandiniai rezultatai nėra svarbiausia);
N
Užsiėmimų turinys ir bendravimas su vaiku orientuotas į „Tu viską gali, jei tik nori“ principą (Anglų k. „You can, if you want“), kurio laikymosi tikslas įskiepyti vaikui, jog jis viską gali išmokti, nugalėti, laimėti, jei tik jis pats to panorės;
N
Pilna trenerių periodizacija – kiekvienas treneris dirba tik su tam tikro amžiaus vaikais (2-3 metų intervale), kad jis geriausiai išmanytų būtent tam tikro vaikų amžiaus specifiką (tas pats treneris nedirba su vaiku nuo 5 iki pat 14 metų amžiaus);
N
Futbolo treniruotes vaikams Vilniuje gali lankyti tiek berniukai, tiek mergaitės (iki 11 metų imtinai – mišrios grupės, vėliau – atskirai). Atskiru trenerių, vaikų ir tėvų sutarimu, labiau pažengusios mergaitės ir vyresnės gali lankyti užsiėmimus kartu su berniukais;
N
Griežtos privalomo tėvų elgesio ir etikos taisyklės – vaikų tėvai negali „treniruoti“ už trenerius treniruočių ar varžybų metu, negali „aiškinti“ teisėjams ar varžybų rengėjams, kaip teisėjauti. Tėvai gali skatinti vaiką žaisti ir mėgautis futbolu, puikiai leisdami laiką ir besimėgaudami jo žaidimu.

FK Vilnius futbolo mokykloje dirbantiems treneriams keliami tokie reikalavimai:

Darbo specifikos su vaikais išmanymas (būtina) ir treniravimo patirtis (pageidautina);
Futbolo trenerio licencija (LFF „C“, UEFA „B“, „A“ ar „Pro“ licencijos) arba noras ją įgyti artimiausiu metu;
„Vaikas – pirmiausia“ principo laikymasis visame darbo organizavimo procese;
Reikiamos žmogiškosios vertybės ir asmeninės savybės;
Noras išugdyti individualiai stiprų profesionalų futbolo žaidėją;
Aistra futbolui, šiuolaikinių futbolo tendencijų išmanymas ir nuolatinis domėjimasis futbolo naujovėmis;
Gebėjimas suteikti pirmąją pagalbą nelaimės atveju;
Noras išugdyti individualiai stiprų profesionalų futbolo žaidėją;
Jokios kriminalinės praeities ir nusikaltimų vaikams;
Neturintis žalingų įpročių (alkoholio vartojimas, rūkymas ir narkotinių medžiagų, taip pat dopingo vartojimas).

DUK

Futbolo užsiėmimų lankymo kaina

Pasirinkdami mūsų klubo Vilniaus futbolo mokykla organizuojamus futbolo užsiėmimus, Jūs mokate už Klubo narystę.

Treniruočių kaina – 50 Eur/mėn.

Kaina priklauso nuo to, kokio amžiaus yra Jūsų vaikas, kiek konkrečiai užsiėmimų jis lankys per savaitę – 3, 4 ar daugiau.

Tačiau mūsų futbolo užsiėmimus galite išbandyti nemokamai. 

Futbolo treniruotes vaikams Vilniuje gali lankyti berniukai ir mergaitės. Futbolas vaikams Vilniuje turi būti prieinamas visiems.

Ar yra papildomi mokesčiai ir kas kainuoja papildomai?
Jokių papildomų mokesčių nėra.

Kiekvienas užsiėmimų lankytojas gali įsigyti NIKE futbolininko aprangos komplektą bei futbolo kamuolį.

Papildomai gali kainuoti tik dalyvavimas trečių šalių organizuojamuose komerciniuose futbolo turnyruose. Taip pat mokami mokesčiai už išvykų į turnyrus metu trenerio darbo laiko apmokėjimą.

Kokią papildomą vertę gausiu būdamas FK „Vilnius“ klubo nariu:
 • Galimybę mėgautis futbolu klubo fanų bendruomenėje;
 • Galimybė gauti klubo Partnerių nuolaidas ir išskirtinius pasiūlymus;
 • Galimybę dalyvauti klubo aktyvaus laisvalaikio renginiuose ir šventėse;
 • Galimybę prisidėti prie klubo gerų darbų ir socialinių iniciatyvų;
 • Profesionaliausią futbolo treniruočių procesą ir jų išpildymą.
Kas gali lankyti futbolo užsiėmimus?
 • Vaikai (berniukai ir mergaitės), kurių sveikatos būklė leidžia tai daryti (yra gydytojo išrašyta pažyma);
 • Vaikai, kurių tėvai yra sudarę su klubu sutartį ir laiku moka už futbolo užsiėmimus;
 • Vaikai, kurių tėvai yra įsipareigoję laikytis Tėvų rekomenduojamo elgesio ir Etikos kodekso.

  Atsiliepimai

  Sveiki, tai pirmas būrelis, kurį mūsų sūnus lanko ir nuoširdžiai tikiuosi, kad jis bus paskutinis, su kuriuo Julius užaugs, įgys reikiamų žinių kaip valdyti kamuolį, kaip suvaldyti savo emocijas, kaip neprarasti tikėjimo ir užsispyrimo, kad tik didelio darbo dėka pasiekiami geriausi rezultatai.
  Kiekvienoje treniruotėje trenerių dėmesys, draugiškos šypsenos, rūpestis mūsų vaikų fizine ir emocine būsena, leidžia tikėti, kad mes dar ilgai su jumis draugausime! Ačiū, kad rūpinatės mūsų vaikais!

  Jūs net neįsivaizduojate, kiek buvo džiaugsmo, kai pasakėme, kad bus treniruotės onlinu!

  Juliaus mama

  Šiltas bendravimas, dėmesys kiekvienam vaikui, visada gerai nusiteikę ir NIEKADA nekeliantys balso treneriai, profesionaliai ir įdomiai sudėliotos treniruotės… Labai džiaugiamės pasinaudoję puikiai apie futbolą nusimanančio žmogaus rekomendacija ir pasirinkę FK Vilnius futbolo mokyklą, o sūnus su nekantrumu laukia kiekvienos treniruotės. Sėkmės!

  Ugniaus mama

  Labai džiaugiamės pasirinkę šį jauną, ambicingą, vaikus ir futbolą mylintį klubą, kuriame sudaromos visos sąlygos vaikų tobulėjimui. Tai klubas, kuriame vaikai skirtingų fizinių galimybių gali be jokios įtampos treniruotis, stiprėti fiziškai, tobulėti techniškai, varžytis, gauti labai daug gerų, nepamirštamų emocijų varžybose. Labai džiugu kai vaikai kiekvieną kartą su didele šypsena ir didžiuliu noru laukia treniruočių.

  Treniruočių metu sukuriama draugiška aplinka, treneriai yra labai geranoriški, mylintys vaikus, tačiau reiklūs, tam kad atskleisti pačias geriausias vaiko savybes. Treniruotės linksmos, judrios, kiekvieną kartą vis įdomesnės.

  Tikėjimas vaikais, jų motyvavimas, palaikymas ir drąsinimas – kiekvieno trenerio ir klubo administracijos darbuotojo tikslas.

  Džiaugiamės kad mes esame šio klubo dalis.

  Luko ir Lauryno mama

  Main Heading Goes Here
  Sub Heading Goes Here

  Primary Content – Primary Content Goes Here.

  No, thank you. I do not want.
  100% secure your website.
  Powered by