AR FK „VILNIUS“ SVETAINĖS ELEKTRONINĖJE PARDUOTUVĖJE PARDUODAMOS PREKĖS ORIGINALIOS?

www.fkvilnius.lt parduotuvė yra oficiali „Vilnius“ klubo atributikos elektroninė parduotuvė. Visos prekės, kurias galima rasti šioje el. parduotuvėje yra patvirtintos klubo administracijos.

AR GALIMA PREKES ATSIIMTI PATIEMS IR UŽ TAI NEMOKĖTI?

Taip, internetu nusipirktas prekes yra galimybė nemokamai atsiimti klubo biure adresu J. Basanavičiaus 26, Vilniuje sutartu metu. Prekes išduodame tik sumokėjus internetu arba pavedimu (grynųjų pinigų nepriimame). Kai užsakymas bus paruoštas atsiėmimui, apie tai Jus informuosime SMS žinute arba elektroniniu paštu.

KAIP GALIMA GRĄŽINTI PAŽENKLINTUS MARŠKINĖLIUS?

Į grąžintinų prekių sąrašą nėra įtraukiamos individualiai paženklintos prekės, todėl tuo atveju, jei nesate tikri dėl dydžio, kitų pasirinkimų, siūlome prieš tai pasikonsultuoti el. paštu arba telefonu su parduotuvės atstovais.

IŠSIRINKAU PREKĘ, BET EL. PARDUOTUVĖJE RAŠOMA, JOG JI JAU IŠPARDUOTA. AR YRA GALIMYBĖ UŽSAKYTI PREKĘ, KURIOS ŠIUO METU NĖRA?

Ne, tokios galimybė nėra. Kviečiame parduotuvėje apsilankyti vėliau arba pasirinkti kitą norimą prekę.

MAN TRŪKSTA INFORMACIJOS APIE PREKĘ, KUR KREIPTIS?

Susisiekite el. paštu uzfkvilnius@gmail.com ir mes pasistengsime operatyviai atsakyti į visus Jūsų klausimus.

PAGALBA PIRKĖJUI

Jei besirinkdami prekes ar pirkdami mūsų parduotuvėje susidūrėte su neaiškumais, nerandate prekės ar turite kitų klausimų, susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais:

El. paštas:  info@fkvilnius.lt

Tel. (8) 655 80 880. (I – V, 8.00 – 17.00 val.)