1. Išsirenkate Jums patikusią prekę ir patalpinate ją į prekių krepšelį.

2. Išsirinkus visas norimas pirkti prekes, spaudžiate „Užsakyti“.

3. Užsakymo laukeliuose privalomai nurodoma: pirkėjo vardas, pavardė, adresas, kontaktinis telefonas, elektroninis paštas.

4. Jei užsakoma individualiai ženklinama apranga ar individualiai gaminami firminiai suvenyrai, papildomuose užsakymo laukeliuose nurodoma: pasirenkamas aprangos dydis iš siūlomo (S, M, L, XL, XXL), pastabose nurodoma visa individualiai ženklinama informacija: vardas ar pavardė, numeris, informacija ant vizitinės kortelės, kita individuali informacija, taip pat atskirame laukelyje nurodoma, ar pageidausite prekės pristatymo per parduotuvės Partnerio „Omniva“ paštomatų sistemą (mokama paslauga, kurios kaina 3,90 Eur), ar prekes nemokamai atsiimsite adresu: VšĮ Futbolo klubas „Vilnius“, J. Basanavičiaus g. 26, Vilnius.

5. Spaudžiama „Pateikti užsakymą“.

6. Iš parduotuvės administratoriaus Jūsų nurodytu elektroniniu paštu gaunama užsakymo patvirtinimas ir sąskaita apmokėjimui.

7. Iš Jūsų pasirinkto banko apmokate pavedimu į parduotuvės sąskaitą banke nurodytą gautoje sąskaitoje. Svarbu: užsakytos prekės pradedamos individualiai gaminti ar išsiunčiamos tik gavus Jūsų apmokėjimą už prekes ir prekių siuntimą (jei pasirinktas pristatymas per „Omniva“).

8. Gavus Jūsų apmokėjimą, prekę išsiunčiame per parduotuvės Partnerio „Omniva“ siuntų siuntimo įmonę į konkretų Jūsų pasirinktą „Omniva“ paštomatą.

9. Iš Jūsų pasirinkto adreso siuntų terminalo atsiimate pirktas prekes.

10. Išsamesnė informacija apie prekių pirkimo sąlygas teikiama telefonu (8) 655 808 80.