fbpx

VšĮ Futbolo klubas “Vilnius” pasiekė dar vieną susitarimą. 2021 m. sezone, moterų komandos gynybos grandį papildė daug patirties jaunimo rinktinėse turinti centro saugė Gabriele Ragauskaitė, kuri savo futbolininkės kelią pradėjo Jonavoje. Žaidėja džiaugiasi pasirinkusi raudonai juodų ekipą ne tik dėl komandos atmosferos bei kovingumo ir noro tobulėti, bet ir dėl esančių trenerių, su kuriais jau yra tekę dirbti kartu.

Gabrielė Ragauskaitė

 Kaip prasidėjo draugystė tarp tavęs ir futbolo? 

Futbolu susidomėjau tada, kai į klasę atėjo trenerė Eglė Kazlauskienė ir pakvietė į treniruotę. Su klasės draugėmis sutikau ir nuėjome.

 

Jeigu reikėtų prisiminti pirmąją treniruotę.. Kas labiausiai įsiminė?

Pirma treniruotė nepaliko didelio įspūdžio, galvojau, kad futbolas man per sunkus sportas. Ilgą laiką ėjau į treniruotes dėl to, nes ėjo mano draugės.

 

Esi aukšta, stipri.. Kodėl ne krepšinis ar kita sporto šaka?

Tikrai komandoje ir rinktinėse pasižymėdavau savo ūgiu, mano akimis esu labai aukšta, dažniausiai būdavau aukščiausia, aukštesnė,net už trenerius😅 .

 

Kokie prisiminimai apie pirmąjį trenerį?

Su savo pirmaja trenere Egle Kazlauskiene bendrauju dar iki dabar, pradžioje buvo labai nedrąsu, po mažu įsidrąsinau ir sutariam tikrai gan neblogai. Trenerės ir savo įdėtomis pastangomis patekau į visas jaunimo rinktines.

 

Kaip klostėsi tavo futbolininkės kelias, kokiuose klubuose/komandose teko žaisti iki šiol?

Labai didelę aistra jaučiu futbolui, saves be jo neįsivaizduoju. Teko žaisti už savo miesto komanda FK “Jonava”, MFA “Žalgiris” , keliose varžybose žaidžiau už Ukmergės komanda, taip pat už ŠSG “Šiaulių akademija”.

 

FK Vilnius jaunas klubas, dar tik kuriantis savo istoriją. Kodėl būtent FK Vilnius, o ne kitos sostinės merginų futbolą vystančios komandos?

Su FK Vilnius treneriais ir komanda susiduriu ne pirmą kartą. Šie treneriai buvo rinktinės treneriai, taip pat Ozo akademijos treneriai, kurioje mokiausi bei sportavau. Su komanda taip pat teko treniruotis kartu, kai gyvenau Vilniuje – treneriai leisdavo prisijungti prie komandos, eiti į papildomas vakarines treniruotes kartu su FK Vilniaus merginomis. Ši komanda jauna, draugiška, o man labai to reikia, kad komanda ir treneriai priimtu mus šiltai. Džiaugiuosi čia prisijungusi.

 

Komanda gana jauna – reikės daugiau kantrybės partneriams aikštelėje? 

Manau reikės truputį kantrybės aikštėje su visomis susižaisti bei suprasti kokius sprendimus priimti.

 

Ar rūbinėje senbuvės ir labiau patyrusios žaidėjos padeda įsilieti? 

Tikrai taip, visos labai draugiškai mus priėmė, taip pat sakė, jog džiaugiasi, kad prisijungėme. 

 

Papasakok kaip sekasi treniruotis tokiu sunkiu laikotarpiu?

Na kadangi aš gyvenu Jonavoje, man reikia derinti laiką, kada galiu atvažiuoti į Vilnių bei sudalyvauti treniruotėse. Tai tikrai nelengva. 

 

2020 m. FK Vilnius klubo moterų komanda dalyvavo I -lygos čempionate. Kaip sekėsi? Kokį įspūdį paliko komanda ir visas organizacija?

Žinoma, domiuosi visomis varžovėmis. Su šia ekipa pernai sezone teko susidurti du kartus, abu kartus sužaidėme lygiosiomis, 0:0, būdavo įtemptos kovos. Treneriai į viską žiūri labai profesionaliai, komanda labai išsiskyrė savo užsispyrimu bei kovingumu.

 

Koks pirmas įspūdis sudalyvavus pirmose, bendrose treniruotėse?

Pradžioje buvo nejauku ateiti į aikštę, tačiau visos panelės labai draugiškos ir treniruotėje padėdavo jeigu kažkas būdavo neaišku, patardavo, šiltai bendravo.

 

Ko labiausiai nemėgsti futbole?

Futbole labiausiai nemėgstu apšilimo, visada iškart noriu bėgti į aikštę😅 .

 

O ką labiausiai mėgsti?

Labiausiai mėgstu patį žaidimą, kovą. 

 

Ką labiausiai vertini futbole?

Labiausiai vertinu komandos, trenerių šilumą, bendravimą, norą kovoti.

 

Ką galite pažadėti FK Vilnius fanui ir bendruomenei ateinančiame sezone?

Galiu pažadėti,kad visada kovosime, nenuleisime rankų, rodysime gražų futbolą!

Gabrielė Ragauskaitė

Gabrielė Ragauskaitė

Centro saugė

Vardas Pavardė: Gabrielė Ragauskaitė
Amžius: 19
Gimimo vieta: Kaunas
Išsilavinimas: Vidurinis
Pozicija: Centro saugė
Atstovautos komandos: FK Jonava, SC “Ukmergė”, ŠSG “Šiauliai”, MFA Žalgiris.
Atstovautos Lietuvos rinktinės: U-15, U-17, U-19.

FUTBOLO MOKYKLA

APIE FK VILNIUS

FUTBOLO MOKYKLĄ

Pakeisk pasaulį

Tapk klubo rėmėju!