fbpx

Markas Razmaratas

Techninis direktorius

TRENIRAVIMO PATIRTIS

Dabar:

FK Vilnius – treneris,
FK Vilnius – techninis direktorius.

————

WU17 nacionalinė rinktinė – treneris,
WU15 Vilniaus regiono rinktinė – treneris,
FA Žalgirietis,
FM Audra – treneris.

FUTBOLO IŠSILAVINIMAS

UEFA A (studentas),
UEFA B licencija,
UEFA C licencija.

ŽAIDĖJO PATIRTIS

Nacionalinės jaunimo rinktinės,
FK Jonava.

PROJEKTAI

Pradinukų lyga,
Merginų futbolas Vilniaus regiono.
Tikrą proveržį profesinėje karjeroje nulėmė prisijungimas prie Europos U-17 merginų finalui Lietuvoje pasiruošimo. Sutikau daug savo srities specialistų, gerų žmonių, kurie dalinosi savo gerąja praktika futbolo vystyme ir jo valdyme. Taip pat, darbas Lietuvos futbolo federacijoje su aukšto meistriškumo merginų grupe, leido suprasti kaip veikia futbolo vystymo organizacija Lietuvoje, pamatyti save tiek savo kieme, tiek pasauliniu mastu bei leido suvokti kur mes esame ir kur mes norime būti.

FK Vilnius futbolo mokyklos misija – sudaryti kokybiškas sąlygas vaikams sportuoti.

Mano, kaip techninio direktoriaus pareiga – ypatingą dėmesį skirti treneriams, kurie išmano savo darbą, planuoja treniruotes užtikrindami kiekvieno vaiko gerovę ir individualų tobulėjimą. Tikime, kad kurdami smagią ir saugią aplinką visiems vaikams, kurioje gera būti ir nebaisu klysti, mes išugdysime profesionalus ne tik futbolo aikštėje, tačiau ir žmones, kurie vadovaujasi futbolo mokyklos vertybėmis už aikštės ribų.

Linkiu visiems pačių geriausių įspūdžių, kuriuos suteikia šis nepaprastas ir pats populiariausias žaidimas pasaulyje – FUTBOLAS!

Ateik ir išbandyk! Laukiame Jūsų FK Vilnius futbolo mokyklos treniruotėse!!!

Iki pasimatymo

Techninis direktorius, Markas Razmaratas