fbpx

Laikydamiesi savo pažado būti skaidriu ir bendruomenišku Lietuvos futbolo klubu, esame atviri ir kviečiame visus norinčius prisidėti prie FK VILNIUS augimo ir sėkmės futbolo pasaulyje.

FK Vilnius kartu su kitais futbolo partneriais, 2019 m. startavo LFF I lygos varžybose ir pasisak4, kad klubo raidą tęs nuo svarbiausios klubo dalies – savo futbolo mokyklos kūrimo. Jau pirmais metais FK VILNIUS futbolo mokyklą priėmė virš 100 vaikų, kurie reguliariai lanko futbolo treniruotes.
Toks spartus augimas reikalauja tolimos vizijos, patirties, atkaklaus darbo ir gero planavimo. Todėl labai džiaugiamės, kad prie vaikų futbolo mokyklos patarėjų komandos prisijungė Darius Urbonas.

Darius talkins vaikų futbolo vystymo klausimais ir tuo pačiu bus FK VILNIUS futbolo mokyklos atstovas Vokietijoje, kur šiuo metu gyvena ir pats augina du jaunuosius futbolininkus.

Jis jau eilę metų domisi ir tobulinasi vaikų futbolo ugdymo klausimais, yra sukaupęs didelę patirtį, stebėjęs šimtus aukščiausio lygio treniruočių, rungtynių ir vaikų futbolo turnyrų.

Džiaugiamės jo atėjimu į mūsų bendruomenišką futbolo klubą. Tai leis mūsų futbolo mokyklos komandoms, auklėtiniams, treneriams retkarčiais nuvykti į kokybiškus, Vokietijoje organizuojamus futbolo turnyrus, stovyklas, peržiūras ar trenerių tobulinimosi kursus.

Darius trumpai pasidalino savo sprendimu ir tiki, kad tai įkvėps ir kitus:
 

Būnant vaiku futbolas man buvo pagrindinis ir kasdieninis užsiėmimas kieme. Bet tikrąja vaikų futbolo ugdymo aistra mane užkrėtė sūnus, ketverių metų pradėjęs lankyti futbolo treniruotes. Tuomet pradėjau gilintis, ieškoti skirtumų ir sėkmės istorijų, analizuoti įvairių akademijų bei šalių patirtis.

Tokiu būdu jau septintus metus intensyviai domiuosi vaikų futbolo pedagogika, teorija, praktikomis ir turiu sukaupęs išties didžiulį informacijos bagažą. Taip pat esu dėkingas Lietuvos futbolo federacijai ir Lietuvos masinio futbolo asociacijai už kvietimą prieš keletą metų dalyvauti “LFF C” licencijos trenerio kursuose, kur gavau dar vieną stiprų stimulą ieškoti idėjų ir savitos ankstyvojo amžiaus futbolininkų ugdymo filosofijos.

Tuo pačiu visus tuos metus nepaprastai norėjosi su kažkuo šia patirtimi ir idėjomis prasmingai dalintis. Todėl stengiausi tokių galimybių aktyviai ieškoti ir mane labai pradžiugino FK VILNIUS iniciatyva kurti į bendruomenę orientuotą futbolo klubą bei klubo siekis suburti ją kiek įmanoma platesnę ir įvairesnę. Tai nuostabi galimybė visiems norintiems prisidėti prie futbolo vystymo Lietuvoje ankstyvoje jo stadijoje ir aš esu labai laimingas bei dėkingas, kad toks šansas man yra suteikiamas

FUTBOLO MOKYKLA

APIE FK VILNIUS

FUTBOLO MOKYKLĄ

Pakeisk pasaulį

Tapk klubo rėmėju!