fbpx

Įvykiai

2019 metai buvo ypatingi. Sausio 8 d. Vilniaus mieste, VšĮ Narbuto paramos fondas įsteigė futbolo klubą “Vilnius” – FK Vilnius.

Pagrindiniu klubo strateginiu partneriu tapo “Baltijos futbolo akademija”. Kartu su jaunimo ugdymo partneriu, futbolo klubas “Vilnius”, finansavo “ProJunior” futbolo projektą, siekdamas užtikrinti geriausiems Lietuvos futbolo talentams, vaikinams, geriausias treniravimo sąlygas.

Taip pat buvo nutarta dalyvauti LFF I lygos čempionate. Nepaisant to, kad pagrindinis I lygos vyrų komandos tikslas buvo jaunų žaidėjų integracija į vyrų futbolą, “FK Vilnius – BFA” vardu žaidusi vyrų komanda, surinko 33 taškus bei užėmė 11 vietą.

Džiaugiamės, kad didelės pastangos pritraukti žiūrovus į savo namų varžybas nenuėjo veltui. Namų rungtynėse lankydavosi nuo 50 iki 350 žiūrovų. Kiekvienose namų rungtynėse klubas stengėsi suteikti žiūrovams minimalų šou. Žiūrovai beveik kiekvienose namų rungtynėse galėdavo laimėti klubo atributiką ar kitus rėmėjų įsteigtus prizus.

Visose namų rungtynėse kamuolių padavimu žaidėjams rūpinosi partnerio “Baltijos futbolo akademija” jaunieji futbolininkai. Labai ačiū Jiems.

Sėkmės ženklai

Vienu iš 2019 metų sportinių laimėjimų klubas laiko tai, kad I lygos komanda pateko į TOP 3 klubų, kurie delegavo daugiausiai jaunų žaidėjų bei labai perspektyvaus futbolo trenerio iš Belgijos Céderique Tulleners pritraukimu į “ProJunior” projektą.

2019 m. rudenį prie klubo prisijungė techninis direktorius Markas Razmaratas, kuriam buvo patikėta vystytį FK Vilnius futbolo mokyklą. Džiaugiamės, kad iki metų pabaigos į klubo futbolo mokyklos sistemą atėjo virš 100 vaikų, kurių amžius nuo 4 iki 12 m.

Ateitis

Išanalizavus 2019 metus buvo aišku, kad neturint savo išugdytų futbolininkų bei infrastruktūros, dalyvavimas I lygos vyrų čempionate klubui per brangus. Todėl siekdami tęstinumo įgyvendinant savo pagrindinius tikslus nusprendėme susikoncentruoti į savo futbolo mokyklos kūrimą: kompetentingų trenerių pritraukimą, jaunų trenerių ugdymą, treniruočių ugdymo sistemos nuoseklų taikymą ugdant žaidėjus, naujų treniruočių vietų steigimą.

Taip pat, atsiradus galimybei, nuspręsta jau nuo 2020 m. dalyvauti moterų I lygos čempionate, taip sukuriant merginoms nuo 12 m., reguliariai lankančioms futbolą, pačias geriausias ir profesionaliausias treniravimosi sąlygas Vilniuje.

Finansai

Futbolo klubas “Vilnius” visada pasisakė už skaidraus ir bendruomeniško klubo kūrimą. Todėl kviečiame susipažinti su 2019 m. futbolo klubo biudžeto suvestine.

Viso 2019 m. futbolo klubas patyrė per 299000 EUR sąnaudų:

FUTBOLO MOKYKLA

APIE FK VILNIUS

FUTBOLO MOKYKLĄ

Pakeisk pasaulį

Tapk klubo rėmėju!