NaujienosPranėšimai spaudai

Sostinės derbyje – FK „Vilnius“ siekis nutraukti „Vyčio“ nepralaimėtų rungtynių seriją

By 2019-09-13 kovo 1st, 2020 No Comments

Dėl į nacionalines rinktines pakviestų klubo žaidėjų ilgesnę nei įprastą pertrauką čempionate turėjęs FK „Vilnius“ ruošiasi principinei Pirmos lygos XXIV turo kovai su kita sostinės ekipa „Vyčiu“. Vilniaus derbyje lygos debiutantai ketina nutraukti varžovų nepralaimėtų antrojo rato rungtynių seriją.

 

„Vilnius“ (11 vieta, 25 taškai) po įspūdingo lyderio Telšių „Džiugo“ sutriuškinimo 3:0 (2:0) namuose, paskutiniame ture išvykoje 0:2 (0:1) nusileido lentelės kaimynams „Riterių B“ ekipai. Po to, kai į įvairaus amžiaus jaunimo rinktines buvo pakviesti klubo žaidėjai, buvo nukeltas XXIII turo susitikimas su „Kupiškiu“, o Igorio Morino vadovaujama komanda turėjo neplanuotą dviejų savaičių pertrauką.

„Mums didelė garbė, kad mūsų žaidėjai išvažiuoja į rinktines, tikimės, kad jie atsigaus po rungtynių nacionalinėje rinktinėje ir galės prisijungti prie komandos. Tuo metu komanda daug nuveikė, intensyviai treniravomės. Praėjusią savaitę žaidėjai gavo nemažą krūvį, savaitgalį ilsėjosi, o pirmadienį jau pradėjome ruoštis šeštadienio rungtynėms. Žaidėjai pasiilgo čempionato ir labai laukia artėjančios kovos“, – kalbėjo „Vilniaus“ vyr. treneris I. Morinas.

Algimanto Liubinsko vedamas „Vytis“ (6 vieta, 34 taškai) antrajame čempionato rate žengia be kluptelėjimų: paskutiniame ture lygiosiomis 2:2 (2:2) išsiskirta su „Džiugu“, prieš tai iškovotos įtikinamos pergalės prieš „Kupiškį“, Kauno „Hegelmann“. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione susitiksiančios ekipos pirmajame rate pasidalino po tašką, o įvarčių Fabijoniškių stadione žiūrovai taip ir neišvydo.

„Pirmajame rate galėjome laimėti, galėjome ir pralaimėti. Gaila, kad tada neįmušėme, nedaug pavyko padaryti aikštėje, bet taškas buvo iškovotas. Antrajame rate „Vytis“ dar nėra pajutęs pralaimėjimo skonio, šiuo metu jie demonstruoja gerą sportinę formą ir renka taškus. Ši komanda iš ties yra sustiprėjusi, turi gerą formą įgavusių ir įvarčius mušančių užsienio futbolininkų. Mes tikimės ne tik garbingo ir gero savo komandos žaidimo, bet ir taškų šeštadienį. LFF aikštė šiek tiek platesnė ir didesnė nei mūsų, bet, manau, tai bus naudinga mūsų komandai“, – sakė I. Morinas.

Net 12 įvarčių į priešininkų vartus pasiuntęs rezultatyviausias klubo žaidėjas Ignas Kružikas su komandos draugais taip pat pasiryžęs nutraukti varžovų nepralaimėtų seriją.

„Pirmojo rato susitikime vyko apylygė kova, nei viena komanda neturėjo labai daug progų. Šeštadienį laukia labai rimta kova, bandysime atimti iš jų pirmuosius taškus antrajame rate. Mums tai bus principinis Vilniaus derbis, labai norime laimėti. „Vytis“ dabar demonstruoja itin pagerėjusią formą, tačiau, jei disciplinuotai ginsimės nuo puolimo iki gynybos, tikrai galime gerai sužaisti. Skirsime didelį dėmesį jų legionieriams, kurie yra labai individualiai stiprūs ir šiuo metu traukia „Vytį“ į priekį. LFF stadione bus didesni plotai, didesnė aikštė, manau, bus greičiai visai kitokie, daugiau kur bus galima įsibėgėti. Tikimės, kad mūsų gerbėjai atvyks mūsų palaikyti“, – prieš rungtynes kalbėjo futbolininkas.

 

Pirmos lygos XXIV -ojo turo dvikova FC „Vytis“ – FK „Vilnius“ LFF stadione vyks jau šį šeštadienį, rugsėjo 14 d. nuo 13.00 val.

 

Interviu video – https://youtu.be/SxlM2AozgLo

Foto – FK „Vilnius“. Fotografas – Elvis Žaldaris.

 

Išsamesnė informacija:

Stasys Petrauskas

Direktorius

FK „Vilnius“

tel. 8 601 60299

uzfkvilnius@gmail.com

www.fkvilnius.lt – naujausi klubo pranešimai žiniasklaidai.

Dėkojame:

Leave a Reply