NaujienosPranėšimai spaudai

Pakruojyje FK „Vilnius“ sieks grįžti į pergalių kelią

By 2019-07-03 spalio 21st, 2019 No Comments
Futbolininkas ir treneris

Prieš pertrauką pirmąją liepos savaitę FK „Vilniaus“ laukia nemenkas išbandymas dvejose svarbiose Pirmos lygos rungtynėse: šiandien sostinės klubo žaidėjai sužaisti XV turo vyksta į Pakruojį, o savaitės pabaigoje rungtynių maratoną baigs susitikimas su Kauno „Hegelmann- Litauen“.

Sekmadienį Igorio Morino auklėtiniai (10 vieta, 16 taškų) po daugybės neišnaudotų progų 1:2 (1:2) nusileido FA „Šiauliai“ ir nutraukė trijų pergalingų rungtynių seriją.

„Sekmadienį žaidėme gerai, bet pralaimėjome. Gaila, kad nepavyko iškovoti bent taško, bet turime eiti ir žiūrėti tik į priekį. Laukia nelengva savaitė, bet ne pirmą kartą taip žaidžiame, svarbu mums yra nusiteikti ir viskas bus gerai. Tikslas kaip visada yra pergalė ir taškai, bet svarbu tą padaryti ir su pakankamai geru žaidimu“, – sakė klubo vyr. treneris Igoris Morinas.

„Pakruojo“ klubui (13 vieta. 13 taškų) kelios pastarosios rungtynės susiklostė itin nepalankiai: vyr. trenerio Aido Dambrausko vadovaujama ekipa paskutiniuose keturiuose turuose pralaimėjo triuškinančiais rezultatais (1:4, 1:5, 1:6, 0:4) ir praleido net 19 įvarčių.

„Žinome, kad varžovai pralaimėjo paskutinius susitikimus, pakankamai daug praleidžia. Tačiau nemanau, kad jie toliau nori tai tęsti, todėl trečiadienį stengsis iš visų jėgų gerai sužaisti. Mes pripratome, kad nemažai mušame, tačiau norime gerinti savo gynybą“, – lengvų rungtynių nesitiki I. Morinas.

Vienintelį įvartį pirmajame kėlinyje su „Šiauliais“ pelnęs Ignas Kružikas sako, kad pergalė išvykoje padėtų atsitiesti ir grįžti į pergalių kelią.

„Laukia dar dvejos sunkios rungtynės. Fiziškai jaučiamės sunkiai, o trečiadienį jau laukia „Pakruojis“, tačiau turime būtinai atsigauti. Tam, kad atsitiestume po sekmadienio, mums reikalinga tik pergalė. Varžovai – įdomiai sukomplektuota komanda, yra jaunimo ir labiau patyrusių žaidėjų. Praleidžia daug įvarčių namuose ir, kiek girdėjau, aikštės kokybė Pakruojyje nėra pati geriausia.“, – prieš rungtynes kalbėjo žaidėjas.

Šiuo metu puolimo smaigalyje žaidžiantis I. Kružikas su 9 įvarčiais yra vienas rezultatyviausių Pirmos lygos žaidėjų. Tiek pat tikslių smūgių savo sąskaitoje turi ir jo komandos draugas Povilas Malinauskas, kuris dėl geltonų kortelių turės praleisti trečiadienio susitikimą.

„Nesvarbu, ar aš įmušiu, ar kažkas kitas, svarbu, kad pasiektume pergalę ir grįžtume namo su gera nuotaika. Dabar mus svarbiausia – kilti turnyrinėje lentelėje“, – sakė „Vilniaus“ futbolininkas.

Pirmos lygos XV turo rungtynės FK  „Pakruojis“ – FK „Vilnius“ Pakruojo miesto stadione vyks liepos 3 d. 18.00 val.

Video reportažas apie:https://youtu.be/c8CruV2KjXk

Išsamesnė informacija:
Stasys Petrauskas
Direktorius
FK „Vilnius“
tel. 8 601 60299
el. p. uzfkvilnius@gmail.com
www.fkvilnius.lt – naujausi klubo pranešimai žiniasklaidai.

Dėkojame:

Leave a Reply