NaujienosPranėšimai spaudai

FK „Vilnius“ vyr. treneris I. Morinas: „Kovos su lyderiais – neįkainojama patirtis jaunimui“

By 2019-08-21 spalio 19th, 2019 No Comments
Futbolo treneris ir žaidėjas

FK „Vilnius“ tęsia kovas išvykose su Pirmos lygos lyderiais. Atidėtame XIX-ojo turo susitikime Alytuje Igorio Morino vedamos komandos lauks pirmajame Pirmos lygos turnyro lentelės ketvertuke esantys „Dainavos“ atstovai. Kovos su lentelės viršuje esančiais varžovais, pasak futbolo specialisto, yra neįkainojama patirtis ir vieta tobulėjimui jauniesiems sostinės klubo žaidėjams.

Po sėkmingų rungtynių „Jonavoje“, Kėdainiuose praeitame ture Vilniaus klubui (11 vieta, 22 taškai) nepavyko išnaudoti savo progų ir minimaliu rezultatu 0:1 (0:0) pačioje rungtynių pabaigoje nusileista antroje lentelės vietoje esančiam „Nevėžio“ klubui.

„Neturiu savo žaidėjams jokių priekaištų dėl žaidimo ir atsidavimo. Neleidome „Nevėžiui“ sukurti daug progų, tačiau rungtynių gale, žaisdami ilgai be kamuolio, pavargome ir praleidome įvartį. Patys turėjome progų, pataikėme į virpstą. Buvome verti taško, bet likau patenkintas komandos pasirodymu šiose rungtynėse“, – penktadienį žaistas rungtynes apibendrino I. Morinas.

Trečiadienį FK „Vilnius“ laukia ne ką lengvesnė išvyka į Alytų, kur dėl svarbių taškų bus kovojama su DKF „Dainava“ (4 vieta, 31 taškas). Dzūkų klubas kiek netikėtai 0:1 (0:0) nusileido Vilniaus „Vyčiui“, tačiau paskutiniame ture 3:0 (1:0) užtikrintai įveikė Kauno „Hegelmann“ ekipą. Ekipos jau buvo susitikusios pirmajame rate Vilniuje, tada pergalę 2:1 (1:1) šventė I. Morino auklėtiniai.

„Stebėjau varžovus kovoje su „Hegelmann“. „Dainava“ šiuo metu atrodo galingai, žaidžia atakuojantį futbolą, yra tarp lyderių, juos palaiko puikūs gerbėjai. Jų futbolininkus puikiai pažįstu, bus labai sunku. Pirmajame rate Vilniuje mums tikrai šypsojosi sėkmė, laimėjome prieš juos. Be juodo darbo sunku tikėtis sėkmės, bet jei dirbi nuosekliai ir atiduodi visas jėgas – ji vėl gali ateiti“, – prieš išvyką sakė vyr. treneris.

I. Morinas sako, kad tokios kovos su lygos favoritais – neįkainojama patirtis klubo jaunimui. „Komandos prieš lyderius papildomai nuteikinėti nereikia. Visi mato ir žino varžovus. Tai ypač vertinga patirtis mūsų jauniesiems žaidėjams. Vien kovoti prieš tokias patyrusias komandas, kurios daug metų žaidžia Pirmoje lygoje, jau yra labai gerai“, – teigė futbolo specialistas.

Puikiai į ekipą įsiliejęs universalus saugas Mantas Adomėnas, kuris paskutinėse trejose rungtynėse žaidė vis kitoje pozicijoje, išvykoje tikisi dar vienos pergalės prieš Dzūkijos klubą. „Man patinka ir galiu žaisti keliose pozicijose, puikiai jaučiuosi. Kėdainiuose buvo sunkios rungtynės, aikštės kokybė buvo prasta. Tikėjomės pergalės, bet neišnaudojome progų, nežaidėme taip gerai, kaip norėjome. „Dainavoje“ yra žinomų veidų, jie yra stipri komanda. Tačiau tikimės tik trijų taškų, nes pergalės mums šiuo metu labai reikia“, – kalbėjo „Vilniaus“ saugas.

Rungtynės Alytuje bus žaidžiamos šį trečiadienį, rugpjūčio 21 d. Po šio turo, rugpjūčio 25 d., vilniečiai po pertraukos grįš į savo namų stadioną, kuriame jau šį sekmadienį 16.00 val. susitiks su Telšių FC „Džiugu“ ir surengs vilniečiams savo klubo futbolo mokyklos pristatymo šventę.

Nuotraukos – FK „Vilnius“. Fotografas – Elvis Žaldaris.
Išsamesnė informacija:
Stasys Petrauskas
Direktorius
FK „Vilnius“
tel. 8 601 60299
el. p. uzfkvilnius@gmail.com
www.fkvilnius.lt – naujausi klubo pranešimai žiniasklaidai.

Dėkojame:

Leave a Reply