NaujienosPranėšimai spaudai

FK „Vilnius“ išvykoje su Mažeikių „Atmosfera“ sieks istorinių klubui taškų

By 2019-06-15 spalio 21st, 2019 No Comments

Dar nė karto taškų svečiuose neiškovojusi FK „Vilniaus“ ekipa istorinius, pirmuosius taškus svečių stadione tikisi išsivežti iš Mažeikių, kur XII-ąjį I lygos turą sužais su vietos „Atmosferos“ klubu.

 

Praėjusiame ture Vilnius (14 vieta, 10 taškų) po dramos sostinės „Fabijoniškių“ gimnazijos stadione tik per pridėtą laiką 5:4 (2:1) palaužė Kretingos „Miniją“. Pergalė sostinės klubą įkvėpė kilti dar aukščiau turnyrinėje lentelėje.

„Praėjusios rungtynės buvo labai emocingos ir mums daug davė. Vaikinai patikėjo savimi, komanda parodė, kad turi charakterį, ir dabar tikimės palypėti į viršų. Į Mažeikius mes važiuosime pergalės, iškovoti istorinių taškų. Šiose rungtynėse, pagal vieną posakį, kovosime ne dėl trijų, bet dėl šešių taškų. Mūsų ekipos turnyrinėje lentelėje stovi visai greta, bus tikra kova“, – intrigą žadėjo „Vilniaus“ vartininkų treneris Pavel Leus.

Lauke kepinant rekordus mušantiems birželio karščiams, Igorio Morino vadovaujama ekipa ruošiasi rimtai kovai prieš turnyro lentelės gale esančią „Atmosferą“ (16 vieta, 6 taškai), kurie paskutiniame ture savų žiūrovų akivaizdoje patyrė triuškinantį pralaimėjimą 0:7 Gargždų „Bangai“.

„Karšta, stengiamės trumpesnes treniruotes daryti. Bet daug kas priklauso nuo žaidėjų požiūrio, tokiu oru reikia labai žiūrėti mitybą, visą režimą. „Atmosfera“ – irgi I lygos naujokai kaip ir mes. Bet kurios šalies bet kurios lygos naujokams yra sunku. Mes analizuojame varžovus, bet galvojame apie save. Manau, jie bus nusiteikę, žino, kad žais prieš šalia turnyro lentelėje stovinčią komandą ir bandys atiduoti visas jėgas. Mes darysime tą patį, nes neturime iškovoję nė vieno taško išvykoje, sieksime istorinių taškų“, – kalbėjo P. Leus.

Pergalingą įvartį prieš „Miniją“ sekmadienį įmušęs ir 11 m. baudinį uždirbęs vos 15 metų amžiaus Tomaš Gulbicki tikisi, kad ir toliau pavyks žengti pergalingu keliu.

„Pergalė mus labai nudžiugino, džiaugiuos, kad pavyko pasižymėti ir nulemti rungtynių baigtį. Trys taškai buvo mums išties svarbūs, būtų dar gerai jų iškovoti. Man dar tik penkiolika, o jau žaidžiu „Vilniaus“ klube, kuriame jaučiuosi puikiai, ir Pirmoje lygoje“, – kalbėjo „Vilniaus“ jaunasis saugas.

Po traumos atsigavęs ir per priverstinę pertrauką dėl geltonų kortelių sustiprėjęs Povilas Malinauskas sako, kad su komandos draugais galvoja tik apie pergalės išsivežimą.

„Pagrindinis tikslas – tik trys taškai. Treneris kalbėjo, kad turime kiekvienose rungtynėse kuo daugiau taškų iškovoti. Artėjanti kova – ne išimtis. Kiekviename susitikime turime vis pridėti taškų. Stengsimės nepraleisti įvarčių ir išsivežti pergalę iš Mažeikių. Kiekvienas laimėjimas prideda psichologinio pasitikėjimo“, – sakė praėjusiame ture du įvarčius į „Minijos“ vartus pasiuntęs saugas.

 

Pirmos lygos XII turo susitikimas FK „Atmosfera“ – FK „Vilnius“ bus žaidžiamas birželio 16 d. 17.00 val. Mažeikių centriniame stadione.

Foto – FK „Vilnius“. Fotografas – Elvis Žaldaris.

Nuotraukose – FK „Vilnius“ vartininkų treneris Pavel Leus, Tomaš Gulbicki ir Povilas Malinauskas.

 

Išsamesnė informacija:

Stasys Petrauskas
Direktorius
FK „Vilnius“
tel. 8 601 60299
el. p. uzfkvilnius@gmail.com

www.fkvilnius.lt – naujausi klubo pranešimai žiniasklaidai.

Dėkojame:

Leave a Reply